ruční řemeslná výroba čokoládových tabulek čokoláda čoko

Náš postup ruční výroby čokoládových tabulek

Zrod skutečně kvalitních tabulek čokolády, které vám umožní plně vychutnat všechna kouzla lahodné chuti čokolády začíná výběrem surovin. Čokoládu u nás vybírá naše zkušená cukrářka Lucie Průšová a dbá při tom kvalitu bobů, způsob jejich pěstování, následného zpracování, obsah kakaového másla a celou řadu dalších parametrů. Čokoládu odléváme do forem ručně, používáme čokoládu nejvyšší kvality a s čokoládovou hmotou pracujeme dle zavedených postupů. Důraz klademe na každý krok výroby a od pečlivého výběru vybavení až pod balení a distribuci k vám. V naší čokoládě samozřejmě nenajdete žádné náhražky, přebytek cukru zakrývající u špatných čokolád chuť nekvalitní čokolády ani ztužený tuk. Vyberte si čokoládovou tabulku s ořechy nebo v podobě surové čisté čokolády, vhodnou jak pro přímou konzumaci, tak pro další zpracování.

Zvolte hořkou, nebo mléčnou čokoládu, každopádně nesáhnete vedle.
Výroba čokoládových tabulek

Výroba kvalitní čokoládové tabulky je umění

100% přírodní suroviny

100% přírodní

Víme, že kvalita se prostě pozná. Proto používáme čokolády z top odrůd kakaových bobu patřící do skupiny tzv. FINE CACAO. Naše tabulky čokolády a posypy neobsahují žádné chamikálie jako jsou modifikované škroby ani umělá barviva.

Řemeslná zmrzlina

Řemeslná výroba

Pro naše čokoládové blendy používáme k ruční výrobě nejen ty nejlepší čokolády, ale hlavně v léty zdokonalený poměr muchutí jednotlivých odrůd. Což zajistí opravdovou symfonii pro vaše chuťové buňky, ideální texturu a perfektní homogenitu.

Šéfcukrářka Lucka

Inspiruje mne čokoláda z prvorepublikového období. Vím, že použitá čokoláda a způsob zpracování ovlivňují výslednou chuť. Proto dbám na prvotřídní kvalitu.

Lucie Průšová

Logo: Cukrářské studio Lucie Průšová

Chocolatiér Ondra

Cukrářskému umění se po boku Lucky věnuji již 8 let. Na čokoládu nedám dopustit a věnuji ji maximální péči, aby potěšila dětii dospělé.

Ondřej Dobiáš

Čokoláda. Milujeme ji a s historií lidstva je čokoláda spojena od nepaměti. Fermentované nápoje z čokolády se pily již nějaké dva tisíce let před naším letopočtem. Dávní Aztékové věřili, že je čokoláda darem od boha moudrosti. Čokoládě se připisovaly afrodiziakální účinky a kakaové boby fungovaly jako platidlo.
Čokoládu čekala ještě dlouhá cesta, než získala dnes oblíbenou formu tabulek čokolády. První „kousatelná“ čokoláda se prodávala v Londýně až koncem 17. století. Samozřejmě od té doby prošla i tabulková čokoláda bohatým vývojem. Čokoládové tabulky lze koupit v mnoha podobách a také ve velmi rozličné kvalitě. My čokoládě rozumíme a nabízíme vám jen tu nejkvalitnější čokoládu.

Vyberte si z naší nabídky čokoládových tabulek z kvalitních surovin.

V naší cukrárně ručně vyrábíme čokoládové tabulky a čokoládové cukrovinky z čokolády v její nejčistší formě. Vychutnejte tabulky čokolády v pečlivě zvolených kombinacích s ořechy či mandlemi, a jinými třeba i sezónními podtrhující chuť chuť kvalitní čokolády. Potěšit sebe nebo své blízké můžete čokoládovými tabulkami třeba v dárkovém balení či sadě chutí tabulek čokolády a dalšími lahodnými čokoládovými cukrovinkami, z nejkvalitnější čokolády.

Roku 2012 byla šéf cukrář Lucie Průšová součástí teamu La Degustation Bohéme Bourgeoise, při získání 1 Michelin star. Nejen proto jsou naše čokoládové blendy dělány kvalitními postupy a z kvalitních čokolád. K výrobě našich čokoládových tabulek používáme kvalitní čokolády z odrůd skupiny FINE CACAO. Zkušenosti s výrobou čokolády a prací s ní z Francie a Itálie jsou samozřejmostí, kterou kloubíme s českou prvorepublikovou cukrařinou.

Díky speciálnímu vitamínu který je obsažen v opravdu kvalitních čokoládách. Takže naše čokoládové tabulky jsou nejen dietní, ale vlastně mají i hubnoucí efekt.

ANO, naše hořké čokoládové brendy ČOKO jsou vhodné pro vegany jsou dělány bez mléka a jiných ne veganských surovin. Kvalitní ovoce rozhodně pohladí vaše chuťové buňky.

Naše exklusivní dárkově balené kvalitní čokoládové tabulky můžete zakoupit formou emailové nebo telefonní komunikace, případně přes náš e-shop. 

Po objednávce v čokoládovém eshopu budete telefonicky kontaktováni a budou domluveny podrobnosti dopravy. 

Sdílejte